Partner serwisuVisa dla biznesu

Story


Wywiady, reportaże i materiały specjalne przygotowane przez redaktorów Fintek.pl. Najlepsze w Polsce wywiady z ludźmi tworzącymi Dolinę Krzemową nad Wisłą. Jeśli chcesz poznać branżę fintech, to musisz poznać ludzi, którzy ją tworzą.
Kwalifikowany, zwykły czy zaawansowany? Kilka słów o podpisach elektronicznych [Wywiad]
29 listopada 2022, 10:39

Zapraszamy na rozmowę z Agnieszką Biskup, Product Manager w Autenti oraz Justyną Kaczmarczyk, Product Portfolio Manager w Autenti.

Inflacja może skłonić Polaków do korzystania z cashbacku [Wywiad]
2 listopada 2022, 11:37

Czy Polacy chętnie korzystają z cashbacku? Co oferuje platforma Plente? Zapraszamy na rozmowę z Janem Sikorą, CEO Plente. Wywiad odbył się przy okazji Infoshare 2022.

Trendy i wyzwania związane z rozwojem oprogramowania finansowego [Wywiad]
17 października 2022, 15:30

Maciej Kasprzak, General Manager w Ailleron, w rozmowie wyjaśnia m.in. dlaczego banki i firmy finansowe preferują rozwiązania software'owe "szyte na miarę".

Omnichannel, technologia i autorskie produkty. Jak robi to Punkta?
8 września 2022, 06:00

Zapraszamy na rozmowę z Małgorzatą Adamczyk, członkinią zarządu w firmie Punkta. Dlaczego rozwiązania omnichannelowe są tak ważne w branży ubezpieczeniowej? Co w tym zakresie oferuje Punkta?

IRMATIQ - nowy gracz na rynku SaaS [Wywiad]
7 czerwca 2022, 09:46

IRMATIQ to firma, a zarazem nazwa projektu. Na pytania dotyczące narzędzia do zarządzania relacjami inwestorskimi odpowiedział CEO firmy, Jakub Niestrój.