Partner serwisuVisa dla biznesu

Story


Wywiady, reportaże i materiały specjalne przygotowane przez redaktorów Fintek.pl. Najlepsze w Polsce wywiady z ludźmi tworzącymi Dolinę Krzemową nad Wisłą. Jeśli chcesz poznać branżę fintech, to musisz poznać ludzi, którzy ją tworzą.
Jak skutecznie wykorzystywać dane w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym? [WYWIAD]
October 19, 2021, 11:49 AM

Rozmowa z Rafałem Pluteckim, Head of Banking & Insurance w CRIF Polska. Wywiad odbył się przy okazji Fintech & InsurTech Digital Congress.

Prawa człowieka są zagrożone. Trzeba uregulować rozwój sztucznej inteligencji [Wywiad]
October 9, 2021, 12:58 PM

Czy Elon Musk słusznie obawia się rozwoju sztucznej inteligencji? Rozmowa z Amelią Kallman, londyńską futurystką, mówczynią i pisarką.

John Toskey, Opera - Do końca roku chcemy podwoić liczbę użytkowników
October 8, 2021, 9:57 AM

Fintech Dify to nowe rozwiązanie od Opery, które na razie oferuje cashback w wysokości nawet 30%. John Toskey opowiedział nam jak dokładnie działa usługa, jakie są plany jej rozwoju oraz jak radzi sobie ona na rynku hiszpańskim.

Sebastian Greiss, Siemens Mobility – Pandemia nie powstrzymała rozwoju rynku mobilności w Europie
October 7, 2021, 1:53 PM

Zapraszamy na rozmowę z Sebastianem Greissem, founderem StationX, stworzonego w ramach Siemens Mobility. Będzie on jednym z prelegentów podczas konferencji Infoshare 2021.

Waldemar Sumorek, Hemplo.pl - Chcemy stworzyć największą w Polsce bazę produktów konopnych
October 6, 2021, 2:05 PM

Jakie rozwiązanie oferuje Hemplo.pl? Jak rozwija się branża konopna w Polsce? Jak wyglądają kwestie prawne w przypadku tego biznesu?