Partner serwisuVisa dla biznesu

Insurtech


Insurtech (Insurance Technology) to zaawansowane technologicznie instytucje ubezpieczeniowe lub firmy współpracujące z sektorem ubezpieczeniowym. Sektor insurtech oferuje możliwość sprzedaży dopasowanych ubezpieczeń przez internet.
Compensa wprowadza automatyczną wypłatę w likwidacji szkód
July 26, 2021, 11:17 AM

Compensa wdrożyła kolejną innowację w obszarze likwidacji szkód, dzięki której automatyczna wypłata odszkodowania może nastąpić w dwóch kolejnych przypadkach.

Fundusz z Grupy MCI wychodzi z telemedycznego SiDLY - kilkukrotny zwrot na kapitale
July 16, 2021, 12:15 PM

Wyjście z telemedycznej spółki SiDLY zrealizował fundusz Internet Ventures FIZ (Grupa MCI Capital). SiDLY osiąga dynamiczny wzrost rok-do-roku, jednak Internet Ventures jest już w fazie likwidacji.

Grape Up inwestuje w Addepto poszerzając ofertę w obszarze sztucznej inteligencji
July 14, 2021, 1:11 PM

Grape Up, firma technologiczno-konsultingowa budująca rozwiązania informatyczne dla globalnych firm z sektora Automotive, Insurance, Finance & Retail, przejęła Addepto, eksperta w dziedzinie AI/ML i Big Data.

Ubezpieczenie Życie i zdrowie w aplikacji mobilnej Santander Bank Polska 
July 9, 2021, 12:05 PM

Klienci Santander Bank Polska mogą kupić ubezpieczenie Życie i zdrowie już nie tylko w oddziale, przez telefon i w internecie, ale także w aplikacji mobilnej banku.

Ubezpieczenie psa i kota w aplikacji app2u od Europa Ubezpieczenia
July 7, 2021, 10:43 AM

Europa Ubezpieczenia wprowadziła na rynek pierwsze mobilne ubezpieczenie dla właściciela psa lub kota. Dzięki aplikacji app2U można ubezpieczyć pupila.