Partner serwisuVisa dla biznesu

BNPL


BNPL - czyli Buy Now, Pay Later to tzw. odroczona płatność jako metoda zapłaty w e-commerce. BNPL to usługa finansowa oferowana przez banki i instytucje pożyczkowe, która umożliwia dokonanie zakupu w sieci i odroczenia zapłaty co do zasady o 30 dni.
Smartney łączy siły z Comperią. Open banking i odroczona płatność
February 23, 2021, 1:51 PM

Smartney i Comperia ogłosiły dzisiaj partnerstwo. Comperia dodatkowo zapowiada, że niebawem zaoferuje odroczoną płatność, czyli BNPL.

Udział e-handlu w sprzedaży detalicznej to prawie 10%
February 19, 2021, 11:53 AM

Sprzedaż detaliczna w styczniu 2021 roku była niższa o 6% względem analogicznego okresu rok temu. Wzrósł natomiast udział e-handlu w sprzedaży ogółem - z 9,1% do 9,8%.

Dwie kolejne spółki z licencją e-money na Litwie. Jedna z nich oferuje BNPL
February 19, 2021, 10:44 AM

Bank Centralny Litwy powiadomił o dwóch kolejnych spółkach z licencją instytucji pieniądza elektronicznego - Seezle Lithuania i Lux International Payment System.

Klarna nawiązuje współpracę z brokerem krypto walut Safello
February 18, 2021, 8:36 PM

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych fintechów - szwedzka Klarna, nawiązała partnerstwo z Safello - szwedzkim brokerem kryptowalut.

Klarna nawiązuje strategiczną współpracę z Ingenico
February 12, 2021, 3:18 PM

Dzisiaj Klarna i Ingenico (część grupy Wordline) ogłosiły nawiązanie strategicznej współpracy celem udostępnienia rozwiązań płatniczych szerszej grupie europejskich sprzedawców.