Partner serwisuVisa dla biznesu

BNPL


BNPL - czyli Buy Now, Pay Later to tzw. odroczona płatność jako metoda zapłaty w e-commerce. BNPL to usługa finansowa oferowana przez banki i instytucje pożyczkowe, która umożliwia dokonanie zakupu w sieci i odroczenia zapłaty co do zasady o 30 dni.
Marius Costin nowym prezesem Mokka w regionie CEE
21 lipca 2022, 09:47

Nowa postać na pokładzie Mokka ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. W ostatnich latach kierował krajowymi, regionalnymi, jak i globalnymi zespołami pracując zarówno dla korporacji jak i start-upów.

Twisto wprowadza usługę "Podziel na 3" dla wszystkich klientów
19 lipca 2022, 10:43

Usługa dzielenia płatności na trzy części jest już dobrze znana zarejestrowanym użytkownikom Twisto. Teraz rozwiązanie jest dostępne także dla niezarejestrowanych klientów.

Nieudany debiut? Fintech Zip chce się wycofać z Wielkiej Brytanii
15 lipca 2022, 15:13

Australijski Zip to jeden z największych fintechów BNPL na świecie. Firma obecna jest także na polskim rynku, będąc właścicielem marki Twisto.

Sklepy z grupy LPP udostępniają płatności odroczone od Klarny
14 lipca 2022, 10:09

Opcje płatności Klarny będą dostępne dla klientów LPP w wybranych krajach europejskich, w tym w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Zapaść Klarny. Wartość szwedzkiego giganta BNPL spada do 6,7 mld USD
12 lipca 2022, 11:20

Skala spadku wyceny giganta BNPL może szokować. 6,7 mld dolarów to o wiele mniej w porównaniu do wartości z czerwca ubiegłego roku.