Partner serwisuVisa dla biznesu

BLIK


BLIK - standard płatności oparty na kodach generowanych w aplikacji mobilnej, które należy przepisać do bramki płatniczej, a następnie potwierdzić w telefonie. Co to jest BLIK? To metoda płatności oferowana przez Polski Standard Płatności. Za pomocą kodu BLIK można zapłacić w Internecie lub wypłacić gotówkę z bankomatu. Możliwe jest także dokonanie przelewu BLIK na numer telefonu.
InternetowyKantor.pl wprowadza nowe metody płatności
12 maja 2022, 11:23

Od teraz użytkownicy kantoru mogą korzystać z wpłat przez BLIKA, kartę i Google Pay. Nowe metody wpłat to napewno udogodnienie dla klientów.

ING udostępnia BLIKA dla klientów korporacyjnych
10 maja 2022, 10:35

BLIK dla biznesu to nowa funkcjonalność ING Business dla klientów korporacyjnych, która umożliwia płacenie przy pomocy kodów BLIK.

BNP Paribas udostępnia przelewy na telefon BLIK
14 kwietnia 2022, 14:14

Usługa będzie darmowa. Przelew na telefon BLIK jest obecnie najszybciej rozwijającą się funkcją popularnego systemu płatności.

Katarzyna Dziwulska będzie reprezentowała PKO BP w radzie nadzorczej BLIKA
29 marca 2022, 14:22

Wcześniej PKO BP reprezentował Szymon Wałach, który jednak opuścił szeregi największego polskiego banku na początku bieżącego roku.

Nowości w aplikacji PeoPay Kids. Można korzystać z BLIKA
17 marca 2022, 15:17

Najmłodsi klienci Banku Pekao zyskali dostęp do transakcji z użyciem kodów BLIK, przelewów na telefon oraz możliwość otrzymywania powiadomień push.